Oferta

Ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale także do osób prywatnych. Jako wypożyczalnia busów oraz samochodów osobowych zapewniamy szybki i bezpieczny wynajem aut – w tym również z kierowcą. Znajdziesz u nas nowe pojazdy marki Opel, Fiat i Skoda z pełnym wyposażeniem oraz ubezpieczeniem Assistance. Możesz skorzystać z usługi na wynajem długoterminowy bądź też krótkoterminowy.

W naszej łódzkiej wypożyczalni samochodów dostawczych i osobowych skorzystasz również z innych usług. Oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji obejmujący przegląd, uzupełnienie czynnika chłodzącego i oleju, dezynfekcję (odgrzybianie) oraz wymianę filtra przeciwpyłowego.

Oferujemy także wykonanie oraz montaż profesjonalnej zabudowy przestrzeni bagażowej w busach. Ochroni ona przestrzeń ładunkową przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami oraz ułatwi rozładunek towarów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Wynajem samochodów dostawczych
Wynajem samochodów dostawczych

Masz problem z przewiezieniem większych ładunków? Nasza wypożyczalnia oferuje korzystny wynajem samochodów dostawczych zarówno na krótki, jak i dłuższy okres. W naszej flocie znajdują się nowe auta z pełnym pakietem Assistance.

Wynajem samochodów osobowych
Wynajem samochodów osobowych

Propozycja dla osób, które potrzebują niezawodnego auta na podróż służbową, ale nie tylko. Oferujemy wynajem komfortowych samochodów osobowych marki Skoda oraz Opel zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych.

Zabudowa przestrzeni bagażowej w busach
Zabudowa przestrzeni bagażowej w busach

Służymy pomocą przy przygotowaniu aut do przewozu różnego rodzaju ładunków. Wykonana przez nas zabudowa przestrzeni bagażowych w busach będzie stanowić doskonałą ochronę nie tylko przewożonego asortymentu, ale i pojazdu.

Pellet
Pellet

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą Pelletu i eko paliw dostępnych na rynku polskim. W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje Pelletów certyfikowanych, wiodących producentów na rynku.

Wynajem samochodów z kierowcą
Wynajem samochodów z kierowcą

Dla szczególnie wymagających klientów oferujemy wynajem samochodów z kierowcą. Usługi świadczą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu aut osobowych, jak i dostawczych.

Rezerwacja telefoniczna samochodu

tel. 532 900 111, tel. 532 900 222